Умови згоди

Уважно прочитайте.

Перш ніж дивитися і / або використовувати сайт, на якому Ви перебуваєте, прочитайте перелік умов і якщо який-небудь пункт Вас не влаштовує і / або Ви не згодні з ним, негайно покиньте сайт.

Перелік умов використання сайту

1.Ви можете використовувати матеріали сайту sushiandburrito.zt.ua далі Сайт виключно для особистого використання при цьому дотримуючи всі норми і правила авторського права і права власності на всі матеріали і їх копії.

2.Будь яке комерційне використання матеріалів сайту за допомогою копіювання, тиражування і / або іншим іншим способом - заборонено.

3.Ціни, зображення, мова та інші матеріали сайту надані для користувачів за принципом "Як є".

4.Сайт не гарантує та не несе відповідальності за точність і повноту матеріалів.

5.Сайт може без повідомлення вносити зміни цін, асортименту, умов та інше.

6.Сайт не несе відповідальності за будь-якого роду збитки, втрачені вигоди, втрати прибутку та інше внаслідок використання, а також неможливості використання сайту.

7.Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, зазначену користувачами в коментарях, на форумі, а також у зверненнях до адміністрації сайту.

8. На сайті користувачам заборонено використовувати висловлювання та / або іншими діями порушувати, чиї то права, ображати, дискримінувати конкретних осіб та/ або організації, а також порушувати законодавство України.

9.На етапі реєстрації, Ви надаєте сайту свої контактні дані та іншу, необхідну для оформлення замовлень, інформацію про себе і, тим самим, Ви погоджуєтеся на використання Ваших особистих даних в базах і даних сайту.

10.При реєстрації Ви формуєте самостійно або отримуєте автоматично логін і пароль. Дана інформація є конфіденційною і відома тільки Вам і за збереження яких, Ви несете відповідальність.

11. У разі втрати ваших реєстраційних даних, Ви зобов'язуєтеся повідомити нас . Будь-які дії на сайті, зроблені з використанням Ваших реєстраційних даних (логін, пароль) знаходяться під Вашою особистою відповідальністю.