Політика безпеки

Політика безпеки

1. Адміністрація Інтернет-магазину sushiandburrito.zt.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

2. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин sushiandburrito.zt.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

3. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.

4. Після реєстрації Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

5. Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти sushiandburrito.zt.ua і ми завжди допоможемо Вам!

6. Представники інтернет-магазину   sushiandburrito.zt.ua ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

7. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину  sushiandburrito.zt.ua Використання таких об'єктів без узгодження з власниками сайту заборонено.

8. На сайті інтернет-магазину sushiandburrito.zt.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

9. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

10. Сайт sushiandburrito.zt.ua використовує технологію cookies для збору загальної статистики про відвідуваність сайту, а також для забезпечення зручності роботи для відвідувача. Cookies не дозволяють отримувати персональну інформацію або якось ідентифікувати конкретного користувача сайту.